O nas

SOURCE – TWÓJ PARTNER W BIZNESIE

Firma SOURCE to ceniona i rozpoznawalna marka w branży komunikacji wizualnej. Specjalizujemy się w produkcji oraz montażu szerokiego wachlarza produktów, począwszy od tablic i szyldów reklamowych, systemów wystawienniczych, liter blokowych i druku wielkoformatowego solwentowego aż do reklamy świetlnej. Zajmujemy się również dystrybucją systemów wystawienniczych oraz stoisk promocyjnych.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Decydując się na powierzenie nam zaprojektowania i wykonania elementów identyfikacji wizualnej dla firmy, wybierasz:

  • kreatywność – jeśli nie masz jeszcze koncepcji na projekt szyldu reklamowego, roll-upu czy innego elementu identyfikacji wizualnej, chętnie pomożemy Ci go zaprojektować. Naszych grafików cechuje wysoki poziom kreatywności i duża wiedza dotycząca psychologicznych czynników odbioru wizualnego oraz umiejętność wykorzystania tej wiedzy w praktyce, tak aby wywołać u odbiorcy pożądany sposób postrzegania marki.

  • nowoczesne rozwiązania technologiczne – nowoczesne rozwiązania to rozwiązania gwarantujące lepszą jakość, która jest dla nas celem nadrzędnym. Dlatego też nie oszczędzamy na inwestowaniu w najlepsze materiały, nowoczesny sprzęt czy oryginalne, markowe atramenty.

  • wysoka jakość – wychodzimy z założenia, że elementy komunikacji wizualnej tworzy się z myślą o ich wykorzystywaniu przez długi czas i z przystosowaniem do ich użycia w różnych warunkach. Dlatego też stawiamy na solidność wykonania każdego elementu reklamowego, która zapewnia im długą żywotność i odporność na zniszczenie.

  • funkcjonalność – dobry element komunikacji wizualnej jest nie tylko estetyczny i przyciągający uwagę odbiorcy, ale także wygodny w użytkowaniu. Dlatego też, tworząc roll-upy, ścianki wystawiennicze czy inne elementy przeznaczone do częstego przemieszczania, stawiamy na ich funkcjonalne konstrukcje, umożliwiające szybki i łatwy montaż oraz demontaż, bez straty na ich solidności czy stabilności.

  • indywidualne podejście – każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem, któremu staramy się poświęcić wiele czasu, uwagi i staranności. Dokładamy także wszelkich starań, aby współpraca z klientami przebiegała sprawnie i w miłej atmosferze, a realizacja każdego zlecenia kończyła się obustronnym zadowoleniem.

  • kompleksowość – zwracając się do nas ze sprawą stworzenia elementu komunikacji wizualnej, otrzymasz kompleksową pomoc – począwszy od wykonania projektu produktu, przez jego wyprodukowanie, aż do montażu gotowej reklamy przez naszych pracowników. Ograniczasz się jedynie do przekazania nam swoich oczekiwań i akceptacji zaproponowanego projektu.