SYSTEMY WYSTAWIENNICZE

SYSTEMY WYSTAWIENNICZE

Ścianki reklamowe czy stojaki na ulotki to nieodłączny element każdego wydarzenia, podczas którego firma ma okazję do zaprezentowania swojej działalności i oferty. Spotkania biznesowe, szkolenia, konferencje branżowe, targi, wydarzenia kulturalne – wszystkie tego typu wydarzenia wymagają odpowiedniej oprawy reklamowej i zaaranżowania przestrzeni, na której się odbywają. Ścianki wystawiennicze czy popularne roll-upy są w takich sytuacjach niezastąpione. Systemy wystawiennicze są także typowe dla przestrzeni publicznych: galerii, muzeów, instytucji, biur, restauracji, sklepów, hoteli itp.
Nowoczesne systemy wystawiennicze

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne i eleganckie systemy wystawiennicze. Możemy zaproponować Państwu szeroką gamę produktów, a wśród nich m.in.: stojaki reklamowe, stojaki na ulotki, ekspozytory reklamowe, ścianki wystawiennicze, ścianki reklamowe, tablice ogłoszeniowe, gabloty. Wychodzimy z założenia, że systemy wystawiennicze, takie jak ścianki wystawiennicze czy roll-upy, powinny służyć przez lata, dlatego w każdym projekcie stawiamy na trwałość. Wykorzystujemy solidne materiały, które wsparte solidną konstrukcją, dają gwarancję długiej żywotności produktu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że systemy wystawiennicze to elementy wymagające częstego przemieszczania, dlatego dbamy także o to, aby były jak najbardziej elastyczne i funkcjonalne. W procesie projektowania systemu wystawienniczego nie narzucamy z góry żadnych szablonów do wyboru – każdy projekt dostosowujemy do indywidualnych wymagań klienta.

Roll-up to podstawowy nośnik reklamy na wszelkich eventach. Chętnie zaprojektujemy roll-up promujący Twoją działalność, którego z pewnością się nie powstydzisz. Mechanizm roll-upu wykonujemy z aluminium – materiału, który zapewnia mu niewielką wagę, a jednocześnie dobrą stabilność. Mechanizm rozwijający zapewnia łatwość użytkowania roll-upu. W kilka sekund bez konieczności pomocy innych osób możesz zdemontować lub zamontować roll-up w dowolnym miejscu. Na konstrukcję roll-upu składają się dwie stabilne nogi, listwa zatrzaskowa, maszt oraz wysokiej jakości wydruk. Wydruk wykonany na specjalnej, trwałej tkaninie umożliwia użytkowanie roll-upu w różnych warunkach, bez obaw o skrócenie żywotności produktu. Z przyjemnością wyprodukujemy roll-up, do którego posiadasz już własny projekt lub zaczniemy jego tworzenie od zaprojektowania.

Zaprojektujemy i wykonamy profesjonalną ściankę wystawienniczą, która z pewnością nie umknie uwadze odbiorców, do których adresowany jest widniejący na niej przekaz. Ścianka może zostać wykorzystana zarówno na wydarzeniach odbywających się w plenerze, a i we wnętrzach obiektów. Inteligentna konstrukcja ścianek sprawia, że z łatwością i w krótkim czasie można je montować, rozbierać i dowolnie przebudowywać. Zaprojektowane ścianki wystawiennicze świetnie sprawdzą się zarówno jako pojedyncze elementy ekspozycyjne jak i po połączeniu paneli w formie modułu. Solidne wykonanie zapewnia stabilność i możliwość wykorzystania ścianek podczas wielu wydarzeń, bez obaw o ich szybkie zniszczenie. Do każdego projektu ścianki wystawienniczej podchodzimy bardzo indywidualnie, aby jak najlepiej dopasować produkt do Państwa potrzeb i oczekiwań.