Wyklejanie witryn i szyb

Wyklejanie witryn i szyb

Okna lokalu są doskonałym miejscem, ażeby w gąszczu wielu mijanych przez niezliczoną liczbę przechodniów lokali, zamieścić swoją estetyczną i jak najbardziej charakterystyczną reklamę, dzięki której będziemy łatwiej dostrzegani przez potencjalnych klientów. Wyklejanie witryn oraz oklejanie szyb jest jedną z najpopularniejszych metod oznakowania punktu sprzedażowego, lokalu gastronomicznego czy też biura. Ten sposób efektywnie przyciąga wzrok ludzi oraz skutecznie wpływa na wizerunek firmy. Dodatkowo oklejone okna pozwalają na skuteczne osłonięcie wnętrza lokalu przed wzrokiem niepożądanych osób oraz ochronę przed mocnym światłem słonecznym.

Oferujemy:

  • Wyklejanie witryn sklepowych

  • Wyklejanie witryn w centrach handlowych

  • Wyklejanie witryn restauracyjnych

  • Oklejanie w pomieszczeniach biurowych

  • Oklejanie szyb folią mrożoną/szronioną

Najczęściej stosowane rodzaje folii:

  1. Monomeryczne – jest to folia nieperforowana (pełna) koloru białego przeznaczona do zadruku pełnokolorowego lateksowego bądź solwentowego. Jest to najpopularniejszy typ folii, który poleca się, gdy chcemy uzyskać możliwość nadruku zdjęć, niebanalnych projektów graficznych, i które częściowo blokują dostęp światła dziennego do lokalu.
  2. One Way Vision (OWV) – jest to folia perforowana (dziurkowana) o białym kolorze, która zastosowanie znajduje w zadruku solwentowym lub lateksowym. Zalecana przede wszystkim wtedy, gdy chcemy wykleić dużą powierzchnię witryny. Zapewnia ona lepszy dostęp światła dziennego aniżeli folia pełna i umożliwia nadruk zdjęć oraz skomplikowanych grafik (nasycenie barw jest słabsze niż w przypadku folii pełnej).
  3. Ze słabym klejem – to rodzaj folii monomerycznej, posiadającej klej o mniejszej przyczepności, co pozwala na prostsze usuwanie folii (polecana w momencie, gdy planujemy krótkoterminową ekspozycję).
  4. Z szarym klejem – ten typ folii stosowany jest do naklejanie na istniejące naklejki, których nie jesteśmy w stanie usunąć. Specjalny klej o ciemnej barwie sprawia, iż poprzedni nadruk nie prześwituje spod spodu.

Oferujemy:

5.Kolorowa – to folia pełna, barwiona w masie, która dostępna jest w kilkudziesięciu odcieniach, co pozwala na uzyskanie idealnych plam barwnych (apli), niemożliwych do osiągnięcia w druku. Ten rodzaj folii jest także dostępny w kolorach, które z natury niezbyt dobrze wychodzą z druku, np. złoty czy srebrny.

6.Witrażowa – to transparentna kolorowa folia, dzięki której możliwe jest uzyskanie efektu kolorowego szkła i umożliwia ona dostęp światła dziennego do wnętrza lokalu.

7.Odblaskowa – to folia, która oświetlona w nocy np. światłami przejeżdżających obok samochodów, odbija światło, dzięki czemu daje ona efekt „świecenia”.

8.Szroniona – to rodzaj folii z efektem oszronionego szkła, które pozwala zachować prywatność przy jednoczesnym wpuszczaniu światła dziennego.