REKLAMA ŚWIETLNA

REKLAMA LED – REKLAMA ŚWIETLNA

Reklama świetlna to nieodłączny element ulic w większych miastach, zwiedzanych wieczorową porą. Niewątpliwie tworzy ona pewien klimatyczny nastrój miejsca, ale stanowi także ważne dopełnienie wszelkich działań marketingowych prowadzonych przez firmy. Charakteryzując się wysoką estetyką wykonania, uznawana jest za reklamę stylową i elegancką. Każda podświetlana reklama (reklama LED) zwiększa efekt wizualny przekazu i mimowolnie łatwiej zostaje zauważona przez odbiorcę nawet, jeśli nie jest jedyną reklamą tego typu w otoczeniu.

KASETONY REKLAMOWE

Kasetony reklamowe to najbardziej prestiżowa i efektowna wizualnie forma reklamy, która może być równie dobrze reklamą zewnętrzną jak i wewnętrzną. Oświetlenie LED-owe charakteryzuje się dużą energooszczędnością, dzięki czemu kasetony reklamowe LED to stosunkowo tania i skuteczna reklama. Decydując się na kasetony świetlne, wybieramy reklamę, która będzie dobrze widoczna 24 godziny na dobę w każdych warunkach atmosferycznych. Jej solidne wykonanie i niezwykle długa żywotność oświetlenia LED-owego to gwarancja skutecznej reklamy na lata. Z przyjemnością pomożemy w przygotowaniu projektu reklamy świetlnej i wykonamy ją dla Państwa.

KASETONY REKLAMOWE FREZOWANE Z PŁYT KOMPOZYTOWYCH

Frezowane reklamy podświetlane to jeden z rodzajów kasetonów reklamowych. Ich produkcja opiera się na zasadzie wycinania grafik w specjalnym materiale nieprzepuszczającym światła, np. dibond lub tubond. Kasetony takie, po umieszczeniu w ich wnętrzu źródła światła, świecą elementami, które zostały w nich wyfrezowane. Do podświetlenia wewnętrznego zazwyczaj używa się energooszczędnych źródeł światła, czyli głównie paneli LED oraz taśm. Kasetony frezowane tym różnią się więc od tradycyjnych kasetonów reklamowych, że nie posiadają podświetlanego tła. Tło podklejane jest materiałem plexi o dowolnym kolorze. Podświetlenie samych liter lub innych elementów tworzy oryginalny efekt i wrażenie przestrzenności, szczególnie gdy zastosowane są wypukłe kształty bądź litery. Kasetony frezowane świetnie sprawdzą się jako szyldy zewnętrzne.

KASETONY REKLAMOWE Z PROFILI ALUMINIOWYCH

Do produkcji kasetonów reklamowych o większych podświetlanych powierzchniach ekspozycyjnych często wykorzystuje się także ramę z profilu aluminiowego. W prowadnicę profilu wmontowywana jest tablica, którą wykonuje się z transparentnego metaplexu, po wcześniejszym naniesieniu na niego grafiki. Konstrukcja kasetonu składa się z ramy oraz profilu (wykonanego z winylu, dibondu lub plexi) do napinania lica bądź maskownic. Wykonanie lica w nowoczesnej technologii poddruku pozwala na uzyskanie niezwykle wyrazistych kolorów po podświetleniu kasetonu wewnętrznym źródłem światła. Oświetlenie również realizowane jest najczęściej z wykorzystaniem energooszczędnych modułów LED-owych. Plexa stanowiąca czoło kasetonu posiada właściwości pozwalające na bardzo dobrą przepuszczalność światła. Profile można pomalować proszkowo na dowolny kolor.